Zajímat se o jinou, poněkud neobvyklou masáž budete v případě, že chcete nejen změnu, ale i fantastickou zkušenost. Její proces je vhodný pro všechny z vás, ať už jste muž, žena nebo pár, který hledá nějakou odchylku od zavedených sexuálních praktik v ložnici. Ponořte se do světa, který vám nabídne skutečnost, že lidské tělo potřebuje mazlení a pořádně rozmazlovat!
prso ženy.jpg

Tantra pro MUŽE

Tantrická masáž výlučně pro mužské pohlaví je pro muže něčím, jako přiblížit se k ráji. Energii, která je vynaložena na erotický prožitek, vám touto masáží dovede masérka znásobit na jednou velkou sexuální rozkoš. Už samotná sprcha v počátku této masáže vás s vaší masérkou sblíží natolik, že se zcela uvolněně oddáte jejím dotekům a zručnostem. Pro muže jsou ženské ruce a tělo jako med pro včely, a tak masírování vším, co přichází v úvahu je pro ně nepředstavitelnou zkušeností, kterou touží prožít alespoň jednou v životě. Její kluzké tělo na tom vašem s vámi udělá divy, kterým se každopádně odevzdáte.

Tantra pro ŽENY

I to pohlaví, které se od nepaměti považuje za to něžnější, se má na co těšit po vstupu do tohoto erotického salónu. Ženy zpravidla necítí stud a své tělo vnímají více božsky. Pro ženské pokolení je tedy tantrická masáž intenzivním prožitkem, a to jak z fyzické, tak i psychické stránky. Je pro ně příjemným potěšením, relaxem a zpestřením jejich intimního života. Není důvod, proč se tomu divit, protože každá žena chce být opečovávána i z té erotické stránky, k čemu na takové masáži jednoznačně dospěje.
nahá dívka s lampou.jpg

Tantra pro PÁRY

Nezáleží na tom, jestli jste spolu krátce, tvoříte dlouhodobý manželský pár nebo na masáž přivedete vašeho milostného partnera. Masáž tantra je doporučována partnerům hlavně z hlediska poznání všech pocitů a slasti svého protějšku. Poskytne vám ve vašem vztahu vyšší prožitek z vaší sexuality, na které je vždy co zlepšovat. Nedílnou součástí takové masáže je i možnost ukončit ji sexuálním stykem obou partnerů, kteří tuto šanci zpravidla rádi uvítají. Vaše masérka je však nestranná a styku se za žádných okolností nesmí zúčastnit. Vy se ale můžete oddat všemu pozitivnímu, co jste v průběhu masáže do vašeho těla vyučenými doteky od vaší masérky dostali.